WITCH HAMMER VYDÁVAJÍ NOVÝ LIVE KLIP „ZTRACENÝ RÁJ“

26.07.2023

Jablunkovským kovotepcům WITCH HAMMER právě vychází nový videoklip ke skladbě "Ztracený ráj" na podporu aktuální koncepční desky "Absolutno II: Coinspirace".  

Jablunkovským kovotepcům WITCH HAMMER právě vychází nový videoklip ke skladbě "Ztracený ráj" na podporu aktuální koncepční desky "Absolutno II: Coinspirace". Římská dvojka v názvu značí navázání na koncept předchozího alba "AbsolutNo", který se noří do světa elit, které přes moc získanou a ovládanou peněžními toky, ovládají svět.

V novém klipu se WITCH HAMMER trochu odpoutávají od kritiky elit a jdou směrem, který je nám všem – nyní ovšem v dobrém slova smyslu – blízký, a to pohled do festivalové sezóny. Klip zachycuje kapelu na pódiu a přibližuje tak feeling aktuálně se konajících venkovních akcí:"Náš nový live klip k songu 'Ztracený ráj' je už třetím z nové desky 'ABSOLUTNO II: Coinspirace'. Tentokráte ukazuje kapelu v nejpřirozenějším prostředí a sice live na pódiu. V prostřihu jsou zasazeny také záběry ze zvukovky, backstage, křtu nové desky atd. Osvědčený spolupracovník kapely Digaz dokázal profi střihem a zpracováním zachytit pohodovouatmosféru, která panuje na našich koncertech a jednotlivé záběry poctivě natáčel a sbíral náš velký fanoušek Franta Stojaspal. Myslím, že klip přesně zapadá do pohodové atmosféry letních festivalů," komentuje vydání baskytarista Petr.Kapela svou šestou řadovku pokřtila ve svém domovském klubu Rock Café Southock, festivalovou sezónu odpálila úspěšným vystoupením na festivalu Mastersof Rock a před sebou má nabitý koncertní měsíc. 

WITCH HAMMER se na nové desce zas představují jako kvartet. Dvoukytarový zápřah jim na desce po mnoha letech dovolil hudbu vycházející z kořenů tuzemského 'titanicovského' heavy obohatit o nové aranže a kytarové harmonie, z nichž vyplouvají zámořské vlivy blízké např. písním Davea Mustaina (MEGADETH). Parta z našeho nejvýchodnějšího města ale ctí tradice, takže o svou power údernost, ani lásku k Lemmymu či 80. feelingu nepřišla. Na albu podpořeném čistým, ale řízně šťavnatým zvukem ze studia Bomb Jack od zkušeného Wendela Dreissetla (DYMYTRY) se nachází 40 minut poctivé muziky, které "starou hudbu" hází do nového odstínu, aniž by WITCH HAMMER ztratili svůj letitý zvuk.

Koncerty:

5.8. Orlová – Rock Therapy

12.8. Český Těšín - Rockování nad Olzou

12.8. Dolní Loučky u Tišnova – LóckéRokec

18.8. Bruntál – Letnice fest

16.9. Vendryně – Grill fest

25.11. Ostrava - Barrák