ZNOVUZROZENÍ VŠEHO. LORNA SHORE SE PŘEDVEDE V PRAZE V RÁMCI HEADLINE SHOW VE ŠPIČKOVÉ KONDICI

03.07.2023

Kapela, která kombinuje deathcore, blackened death metal či symfonický metal přijede do pražského klubu Roxy 19. 11. 2023.  

Kapela, která kombinuje deathcore, blackened death metal či symfonický metal přijede do pražského klubu Roxy 19. listopadu 2023 v rámci evropského tour s názvem The Pain Remains v té nejlepší kondici. Doprovázet je na koncertech budou hvězdní Rivers of Nihil, Distant a Ingested. Potvrdit formu kapely mohou fanoušci Rock for People, kteří začátkem června zažili prvotřídní pekelné Lorna Shore vystoupení a řadí ho k tomu nejlepšímu, co na festivalu zažili. Pořadatelé proto nabízí hned zčerstva headline show, která se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts.

Vstupenky k dostání na GoOut od 3. 7, 11:00. Prémiový předprodej pro majitele RFP aplikace bude zahájen už 30. 6. v 11:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci.

Skupina si v posledních letech prošla poměrně turbulentním obdobím, které ovšem ustála a navrátila se na stage v té nejlepší kondici, i když prošla celkovou obměnou. Pro Lornu Shore nebyl rok 2020 ničím jiným než zúčtováním – v kariéře postavené na výzvách, změnách a cílevědomé vizi. Pro kvintet z New Jersey znamenal rok 2020 pandemii, změnu zpěváka, zrušená turné. Následující rok postavil kapelu před ohromující tvůrčí výzvu v podobě písně "To the Hellfire" z jejich nesmírně dobře hodnoceného "And I Return to Nothingness-EP". Přes to všechno však zvýšili svou zvukovou laťku nadcházejícím albem "Pain Remains", které nejenže odpovídá všemu, co Lorna Shore naznačili, ale také to překonává – brutálně a velkolepě.

"Připadá nám to jako znovuzrození všeho – energie, kapely, morálky," říká bubeník Austin Archey. Pain Remains je výsledkem stejného boje a záplavy osobních i tvůrčích pekel, které poznamenaly celou kariéru Lorna Shore. "Tohle byla nejtěžší deska v naší kariéře, kterou jsme kdy museli napsat," říká kytarista Adam De Micco. "Už jsme nebyli v pozici outsidera. Díky EP a albu "Hellfire" jsme věděli, že musíme překonat sami sebe. Byl to jiný druh tlaku. Pro mě to byl psychický boj o to, že jsme byli vnímáni v novém světle – museli jsme se ujistit, že nebudeme vnímáni jako nějaká mihotavý plamínek."

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/listky/lorna-shore/pdct/

FB událost: https://www.facebook.com/events/833801638086772/

Odkazy Lorna Shore:

Web: www.lornashorestore.com

FB: https://www.facebook.com/LornaShore

YT: https://www.youtube.com/watch?v=qyYmS_iBcy4